Gabinet Psychoterapii Gestalt

O mnie

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą i pedagogiem. Prowadzę psychoterapię osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Pracuję w nurcie Gestalt, który przez poszerzanie świadomości i twórcze podejście do rozwoju daje możliwość zmiany. W mojej pracy ważna dla mnie jest akceptacja, uważność, szacunek oraz autentyczność w relacji z drugim człowiekiem.
Ukończyłam czteroletnią Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, który jest członkiem EAGT (European Assocjation for Gestalt Therapy) oraz FORGE (International Federation of Gestalt Training Organizations). Odbyłam staż kliniczny w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublińcu. Moją pracę poddaję regularnej superwizji u doświadczonych psychoterapeutów krakowskiego instytutu.
Pracuję zgodnie z Kodeksem Etyki Zawodowej.
Doświadczenie zawodowe zdobyłam w ciągu kilkunastoletniej pracy z rodzicami, dziećmi i młodzieżą w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej. Prowadzę spotkania indywidualne oraz grupowe – w ramach socjoterapii, warsztaty psychoedukacyjne dla nauczycieli, rodziców i dzieci.
Każda osoba jest dla mnie niepowtarzalną indywidualnością posiadającą potencjał do zmiany. Jako psychoterapeuta wspieram osoby zgłaszające się po pomoc w odkrywaniu ich możliwości i wykorzystywaniu zasobów do budowania bardziej satysfakcjonującego życia.

„Bez porównania gorzej jest tkwić tam , gdzie nie mamy czego szukać, niż tułać się przez jakiś czas w poszukiwaniu psychicznego kontaktu jakiego nam trzeba. Szukanie swego miejsca nigdy nie jest pomyłką. Nigdy.” Clarissa Pinkola Estes